Sipariş İptal ve İade

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişiniz kargoya verilmediyse 0534 709 94 03 numaralı telefonlardan bize ulaşarak işlem başlatabilirsiniz. Siparişiniz kargolandı ve siz teslim almaktan vazgeçtiniz bu durumda siparişiniz kargo firmasın da 1-3 iş günü bekleyerek bize geri iade olarak döner.

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Kargo firması siparişlerinizi size ulaştırdı ve iade etmek istiyorsunuz, bu durumda almış olduğunuz tüm ürünleri ya da  bir kısmını iade edebilirsiniz.

Kredi kartı ile yada banka havalesi olarak sitemiz üzerinden ödemesini yaptığınız siparişlerinizi ürün size ulaştıktan sonra 3 günde iade etme hakkına sahipsiniz aksi durumda iade hakkınız olmayacaktır. Hasarlı, kusurlu yada yanlış ürün hariç diğer değişim yada iadelerde gelen/iade kargo bedeli ürün alıcısına aittir. Kuru çiçekler de iade ve değişim yoktur.

İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyup özenle ambalajlayıp geri göndermenizi rica ediyoruz aksi halde iade işleminiz başlatılmayacaktır.

İptal-iade işlemi yaparsam ne kadar sürede geri ödemesi yapılır?

Geri iade olarak gönderdiğiniz kargo bize ulaşınca iade işleminiz başlar ortalama 14 günde iadeniz sağlanır.

Kredi kartı ile alım yaptıysanız eğer bankanızın durumuna göre hesabınıza tutar yansır.
Havale ile alım yaptıysanız eğer 0534 709 94 03 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak tutarın yatırılacağı hesap bilgilerini iletmeniz gerekli.

İade işlemin de kargo bedeli ödeyecek miyim?

Hasarlı, kusurlu yada yanlış ürün hariç diğer değişim yada iadelerde gelen/iade kargo bedeli ürün alıcısına aittir. İade tutarından gelen/iade kargo bedeli düşürülerek hesabınıza yansıtılır.