Sipariş ve Teslimat

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin durumunu Hesabım Sayfasından Kullanıcı girişi yaparak Kargo Takip Bölümünden öğrenebilirsiniz.

Sipariş adrese getirilip alıcı yerinde bulanmaz ise nasıl bir yol izlenir?

Siparişinizi getiren kurye (MNG KARGO) vermiş olduğunuz iletişim numarasından sizi arayarak bilgilendirir ve siparişinizi size ulaştıracak kişiye ürünü imza karşılığı teslim eder. Resmi ve özel kurumlarda kendi prösedürlerine göre işlem yapılır. Alıcıya ve alıcıya ulaştıracak bir kişiyi kurye bulamaz ise vermiş olduğunuz adrese kargonuzu alacağınız en yakın şubenin bilgileri bildiren bir not bırakır 3 iş günü içerisinde belirtilen şubeden kargonuzu teslim almamanız durumunda Bisüs Biçiçek Deposu’na geri iade edilir.

Sipariş verdikten sonra adres bilgilerim de değişiklik yapabilirmiyim?

Siparişiniz kargoya verildi aşamasında değil ise 0534 709 94 03 numaralı telefonlardan bize ulaşarak düzenleme talep edebilirsiniz.

Siparişim cumartesi – pazar teslim edilir mi?

Kargo firmaları cumartesi günleri saat 12.00’ye kadar çalışmaktadır. Pazar günleri ise teslimat yapmamaktadırlar.

Siparişim görsele uygun gelmedi, hasar görmüş ya da kırık geldi. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Sipariş oluşturduktan sonra ürünleriniz kargolanma dan önce kontrol ekibimizin onayından geçer ve gönderilir aksi bir durumda 0534 709 94 03 numaralı telefonlardan bize ulaşarak destek alabilirsiniz. Ürün size ulaştığında kargo (MNG KARGO) paketi hasarlı ise hemen şube ile iletişim kurup kuryeye Hasar Tespit Tutanağı hazırlatmanız gerekli. Kurye yada kargo şubesi bu konuda ilgili değil ise anında 0534 709 94 03 numaralı telefonları arayarak detaylı yardımı alabilirsiniz.

Kargo takip numarasını nasıl öğrenebilirim? Kargom ne kadar sürede teslim edilir?

Siparişiniz depomuzdan kargo firmasına teslim edildikten sonra belirtmiş olduğunuz iletişim numarasına SMS ile takip numarası gönderilir. Dilerseniz websitemizden siparişlerim bölümünde takip numaranızı görebilirsiniz. Kargo şubesinin yoğunluğuna göre siparişleriniz ortalama 2 iş gününde tarafınıza ulaşmaktadır.

Kapıda ödeme hizmeti nedir?

Kapıda ödeme hizmetimiz yoktur.